| Raluca_Rallu_2001 a întrebat:

In scurt timp imi voi face majoratul, dar nu am nici o idee ce sa aleg intre local si club. Stiu ca este cel mai important sa ma distrez, dar sunt foarte indecisa. Ma gandesc ca la club imi pot face oricand, insa la local imi este teama pentru ca nu prea stiu sa dansez si nu am mai fost la majorate pana acum sa stiu cum ar trebui sa decurga.
Niste pareri?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te in ce mediu te simti mai bine laughing daca ai mai multe persoane merita sa-ti inchiriezi un loc, acum local e usor too much si prea fancy, ia pur si simplu ceva loc care sa arate dragut da nu asa pretentios. Daca sunteti putini, gen maxim 10, mai bine iesiti in club sau ceva.

| ibaal a răspuns:

Voi astia mai tineri pierdeti esenta majoratelorlaughing
Fratilor, nu faceti nuntalaughing
Mergeti acolo unde va simtiti voi cel mai bine daca tot vreti sa marcati cumva acest hotarlaughing

| Csander a răspuns:

Eu fiind mai nesocial, ma tot gandesc, oare e neaparat sa faci cdva de genul?
E ok, strangi 3-4-5 prieteni si iesiti la o chestie, platesti tu si aia e. De ce atata destrabaleala?

| Plato a răspuns (pentru Csander):

Subscriu!

| Csander a răspuns (pentru Plato):

Da, dar nu mai avem poze pentru Instagram si Facebook dupa, sa ne fie cu scuzare, mi-am dat seama mai tarziu.

| Notmyaccount a răspuns:

Eu nu am inca 18 ani, dar visez momentul majoratului meu 100 la 100 intr-un local aranjat cu bun gust, cu loc unde sa putem dansa, fara sa ne doara capul 3 zile dupa de la luminile tampite din club. Raman de parere ca in club se merge cu alte ocazii, daca chiar trebuie, iar aniversarile si alte evenimente importante au loc in arii ceva mai "selecte". Eu personal ma distrez mai bine intr-un restaurant cu muzica buna si oamenii dragi mie, decat intr-un Club. Ramane, insa, la aprecierea ta.
Sper ca la sfarsit sa iasa exact asa cum iti doresti!