| MeMonaIoana a întrebat:

In ultima vreme cativa baieti imi tot spun ca ma plac si ma intreaba daca si eu i plac. Problema este ca mie nu imi place nici unul din ei in mod special. Dar asta este ceva momentan petruca ei urati nu sunt, pur si simplu nu simt eu ceva pentru ei. NU stiu ce sa le zic petruca nu vreau sa fiu nesimtita sau nu vreau sa ii fac sa se simta prost mai ales ca sunt prieteni toti. Ce as putea sa le zic?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Ai putea sa le zici cumva ca prietenia dintre voi este mai importanta si mai pretioasa decat orice altceva si ca si tu ii placi ca pe niste prieteni, Dar nimic mai mult smug

Sper ca te-am ajutatsmug

P.S.: Eu cred ca daca esti prietena cu un baiat de muult timp, intre voi se va intampla o scanteie (in cele mai multe cazuri asa se intampla)...smug

| marcel_8906 a răspuns:

Ca ai un prieten.