| TIb a întrebat:

In ultimul timp nu ma mai pot concentra la lucrurile importante, ma gandesc numai la tampenii, imi pierd usor concentrarea si mintea imi zboara in toate partile. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Cred ca ti-ar trebui o vacanta sa te relaxezi si sa scapi de lucrurile care iti fac "mintea sa zboare"! Sau daca nu poti avea o vacanta, poti incerca lucruri care ti se par interesante, lucruri noi, ceva ce nu ai mai facut pana acum(un sport.etc), orice e bine venit pentru a te destinde!

| raisssa a răspuns:

Esti cumva indragostit?laughing