| Ando1dul a întrebat:

Inainte eram gras(80 kg) si am reusit sa slabesc 15 kg,dar acum am piela un pic lasata.ce fel de exercitii imi recomandati(avand in vedere ca de 2 luni fac zilnic flotari,genoflexiuni si abdomene)?

Răspuns Câştigător
| SkyRainb0w a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai cute pe portiuni din piele inseamna ca ai slabit foarte repede, ceea ce nu e prea sanatos.Ai putea sa folosesti creme cu aloe vera si balsamuri de piele. Daca nu functioneaza viziteaza un dermatolog si iti va da probabil o reteta cu creme sau ceva de genu.
Funda?

1 răspuns:
| SkyRainb0w a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai cute pe portiuni din piele inseamna ca ai slabit foarte repede.Ai putea sa folosesti creme cu aloe vera si balsamuri de piele. Daca nu functioneaza viziteaza un dermatolog si iti va da probabil o reteta cu creme sau ceva de genu.
Funda?