| 72874 a întrebat:

INTREBARE DOAR PENTRU FETE: Hei! De cateva zile a inceput sa ma doara pieptul. Cateodata ma simt de parca ma injunghie ceva. Dna doctor la care merg mi-a spus caeu ma voi maturiza normal, ca sunt,, ca la carte". Credeti ca am ciclu? Va rog, ajutati-ma! Apropo, eu sunt sora mai mica a lui 72874. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

- Eu asta cred, având în vedere că e vorba despre pubertate, e normal sa te doară mai ales la început. Asa ca nu-ți face griji.

| swsss a răspuns:

Daca te doare pieptul, nu cred ca iti vine ciclul. De obicei cand e vorba de ciclu te doar spatele/burta. Eu cred ca incep sa iti creasca sanii smug

Funda?

| wwwyyy a răspuns:

Te dezvolti si iti va veni curand ciclu daca zici ca te injunghie. iti doresc o seara frumoasa :*
funda? puppy dog eyes