| anonimcunume a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE

VA plac baieti mai gentili badboy indiferenti romantici

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Mie imi plac baietii care stiu ce vor, inteligenti, maturi, amuzanti, care imi arata cat de mult ma plac si care se comporta frumos cu mine. Dintre ce ai scris tu, ii aleg pe cei gentili si pe cei romantici. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt asa de cuminte la 18 ani si totusi imi fug ochii dupa baietii mai smecherasi, chiar m-am indragostit de unul, asa de frumos, smecher :X

| WhatMeanLove a răspuns:

Badboy, dur dar mai ales trebuie sa aiba un punct pe care sa-l inteleg, sa fie si romantic, glumet.
Se se dea si mare dar nu incat se se creada vreo vedeta

| Zguby03 a răspuns:

Romantici laughing