| xIuliiia a întrebat:

Intrebaree pentru totii baietii emo: Va plac fetele tot emo sau?

Răspuns Câştigător
| Petre a răspuns:

Băgami-aş lama-n venă. Nu sunt emo happy!

15 răspunsuri:
| AlexC a răspuns:

Daca ne mai plac? Noua nu ne-au placut niciodata. Poate le plac la niste ratati (din moment ce stilul emo implica sa fii un ratat, suparat pe toti si toate, vegetand fara a face nimic pentru asta).

| GizazCraist a răspuns:

Pai... umm nu m-am gandit la asta
Presupun ca nu din moment ce-mi place o tipa care nu-i emo si care probabil o sa ma refuze cand o sa-i marturisesc
Pentru toti cei care considera emo niste ratati: emo vine de la emotion iar adolescentii emo sunt persoane emotive care au trecut prin diferite traume care nu duc neaparat la chesttii ca sinucederea

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

Intrebarea asta e veche rau laughing) trebuie so sterg

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

Pari de treaba maaai deadmemorieslaughing

| GizazCraist a răspuns (pentru xIuliiia):

Eu verific intrebarile tuturor din lista mea iar tu ar trebui sa fii si sa asculti ce-ti place
Nu mai intreba pe altii ce sa-ti placa ca gusturile nu se disputa

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

Neaaah nu mai pari de treaba. si oricum am cam incheiat problema cu... muzicaa straight face

| GizazCraist a răspuns (pentru xIuliiia):

Nici tu nu prea pari de treaba Fata tongue

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

tongueP si cati ani ai tubatting eyelashes

| GizazCraist a răspuns (pentru xIuliiia):

15 tongue tongue tongue
U?

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

13 laughing si de unde esti?

| GizazCraist a răspuns (pentru xIuliiia):

De pe Terra

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

straight face da si eu, dar de unde de pe terra? laughing

| GizazCraist a răspuns (pentru xIuliiia):

Din neamtz

| xIuliiia explică (pentru GizazCraist):

Aha

| xIuliiia explică:

Maii oamenilorr vorbeam cu baietii emo!