| valentinalina a întrebat:

Iubitul meu a murit de curand, noi ne-am desparit cu cateva luni inainte sa moara, sufar enorm si il visez foarte des, am cosmaruri, ce inseamna? sunt ingrozita

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai era iubitul tău atâta timp cât nu mai erați împreună, că tu încă îl mai considerai așa, este cu totul altceva.
Dar ce s-a întâmplat de a murit? Condoleanțe familiei!
Vezi dicționarul de vise de pe www.elystar.ro, mergi la mormântul lui și aprinde lumânări.
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| Comunity a răspuns:

Buna Valentina as putea sa iti raspund la itrebare daca mi-ai spune de ce v-ati despartit si din ce cauza a murit.Multumesc

| anutsa55 a răspuns:

Cred ca iti este foarte dor de el si de aceea il visezi :*