| AnaisAnais15 a întrebat:

Iubitul meu nu mi-a facut niciodată un cadou. ..si avem un an jumatate. ...cand vad la alte prietene ca primesc flori etc ma simt prost...voi ce credeti? OOare nu vrea sa isi cheltuiască bani cu mine?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Sincer sunt uimit de ce ai spus, adică eu cred că într-un an jumătate putea sa îți cumpere macar o floare sau ceva simbolic, probabil nu știe ce să îți cumpere, iar daca a văzut că nu bați niciun apropo legat de asta a rămas așa. Eu când aveam iubită îi cumpăram la o perioadă de timp un buchet de flori, uneori o jucărie sau o chestie random... Poate că nici tu nu i-ai făcut niciun cadou vreodată și a considerat că nu trebuie sa o facă nici el, cine știe.

| Victoria18 a răspuns:

Inseamna ca reprezinti doar o distractie pentru el iar la un moment dat iti va da cu piciorul daca nici macar o floare nu s-a sinchisit sa iti ia. Sunt socata.

| Morfino1 a răspuns:

Te urasete, ce fel de intrebare e asata!