| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa stii toata matematica de liceu M1?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca inveti e posibil de ce nu?

| neutrino a răspuns:

Nu, pana si olimpicii au probleme. Cine spune ca este posibil, denota ca nu stie ce inseamna matematica.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Cum adica?
nici macar astia olimpici internationali?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici acestia. Unii dintre ei se intorc cu coada intre picioare.

| frostxtq a răspuns:

Daca persoanei respective ii place matematica foarte mult, face exercitii zilnice si e dominat de curiozitatea de a invata si afla cat mai multe despre aceasta, atunci da, e posibil.

| aimspeşăl a răspuns:

E imposibil ca un elev sa stie toata matematica de liceu oh go on, dar totusi poate poate exista asa elev.