| LanguageMaster a întrebat:

La facultate, dacă ești premiant pe țară vei fi mai respectat de colegi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu. In Romania esti invidiat si poate-ti iei si bataie. Tine secret fata de colegi. Nu face greseala pe care am facut-o eu.

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

La ce facultate ești tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Nu-s la facultate, dar daca la liceu se intampla asta... la facultate intra aceeasi copii.

4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Vei fi respectat dar si invidiat. dar per total merita. ai un statut si in plus vei avea un atuu deloc de neglijat, recunoscut oficial si de profi si de colegi!
in plus conteaza la cv -ul de angajare
!

| dvdjanz a răspuns:

Probabil ca da, probabil ca nu...depinde de colegi