| Louissa a întrebat:

La școala de șoferi se pot programa orele in funcție de timpul meu? M-am angajat și o sa lucrez zilnic vreo 8 ore, pot face școala de șoferi in condițiile astea?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, orarul îl stabliești cu instructorul în funcție de disponibilitatea ta de timp.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da...și eu lucram când făceam școala de șoferi. Vezi în funcție de cum poate și instructorul.

| UnDiavol a răspuns:

Gestioneazati timpul în așa fel in cât să poți avea timpul necesar sa înveți pentru permis si așa vei putea sa nu te mai stresezi așa vei putea și munci și da de permis succes!