| Roxanaaaaaa a întrebat:

Luni trebuie sa dau invitatiile pentru bal, profesorilor. Ce ar trebui sa le spun cand dau invitatiile?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Spune`le sec:Buna ziua, poftiti o invitatie la bal.Su mai simplu, rogi un profesor sa le inmaneze celorlalti in sala profesorala

| Whatthehell66 a răspuns:

Pai si noi am facut un bal si tot pe mine m-au pus sa dau invitatiile.

Buna ziua! Clasa IX (de ex.) va invita la cel mai frumos si interesant bal de pana acum. Vom avea teatru, dansuri, muzica si multe alte surprize. Balul incepe intre orele 14:00 si 16:00 (sau depinde la cat incepe si se sfarseste la tine). Va garantam ca o sa va simtiti minunat alaturi de ce am pregatit. Va asteptam cu drag!

Si cam atat. tongue.

Succes si bafta la bal! sa imi spui cum a fost cool tonguehappywinking