| Ddyyaa94 a întrebat:

M-a mutat diriginta in banca cu un tocilar. Cum sa fac sa ma lase sa copii de la el?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Un simplu "te rog" ar face minuni in cazul tau, dar mai pune si tu mana pe carte ca nu-i chiar asa rau sa mai sti si tu cate ceva...
P.S : Daca e mai destept decat tine, nu inseamna neaparat ca este "tocilar" ci mai degraba, superior tie. happy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Copii=copiez.

Invata! Nu e obligat sa iti dea tie sa copiezi.

| KaRa23S a răspuns:

Ajutal si tu cu ceva sau dai 1 leu. Zau asa sunt mii de metode.

| Gixaabaii a răspuns:

Da ce trebuie sa te lase? copiezi tu ...asa fac si eu.bine eu nu stau in banca cu un tocilar...dar daca nu stiu copiez de la ellaughing

| Bailey a răspuns:

Pai incearca si uh sa te imprietenesti asa un pic cu el... ca poate cine stielaughing dar sa nu exagerezi cu imprietenitul astarolling on the floor :*:*

| N0name_7278 a răspuns:

Vrei copii cere`i!
Vrei sa copiezi...
Uita-te in foaia lui!

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Presupun ca esti fata. date si u cu binisorul pe langa el. si stai si u 1 data pe zi o pauza cu el de vorba. pe urma il intrebi daca vrea sa te ajute. te milogesti putin de el. faci si u o fata mai ciudata. si trebuie sa te ajute. dk. nu inseamna ca nu ii plc. femeile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îți fie rușine, fată, tu nu știi nici măcar ce e un tocilar! Îți dau eu definiția : O persoană care învață totul mecanic, care nu înțelege nimic, iar dacă îi dai un test gen logică, nu știe nimic!
Da, fată, se vede că ai copiat mult ("copiez" în loc de "copii")
Dacă ești rea, amenință-l și sperie-l cumva. Află-i un secret și șantajează-l (o metoda foarte riscantă, poate să te toarne). Sau faceți o înțelegere : Eu te ajut cu nu știu ce, tu îmi dai să copiez. Sau, fii prietenoasă și roagă-l frumos, dar foarte frumos, astfel încât să îi fie rușine să te refuze.
Și un sfat : Ai grijă sa nu scrii mot-a-mot după testul lui, s-ar putea ca profu` să se prindă.
Baftă, dar mai bine învață!