| Idkjustsomebody a întrebat:

Mai poți crește in înălțime după vârsta de 16 ani?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti baiat poti creste pana la 18-20 de ani, dar mai poti inca stimula hormonii de crestere, prin practicarea unui sport ca: volei, handbal, baschet sau inot.
Atentie! NU este recomandata sala, fiidca aceea inhiba hormonii de crestere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poti citi gramatica limbii romane? laughing

| Idkjustsomebody explică (pentru anonim_4396):

Adica... ce vrei sa spui?!
Am scris greșit asta crezi?
Eu nu am nevoie uite cum trebuia sa scrii tu apropo
"M-ai poți citi gramatica limbii române"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkjustsomebody):

rolling on the floor
Doamne,da-mi rabdare, ca daca-mi dai putere, farm si sparg tot laughing

| SociopatuI a răspuns:

Daca esti baiat, da. Cresti in mod normal pana la 18 ani si pana la 21 foarte lent, maxim cativa milimetri pe an.
Daca esti fata, aia ti-e inaltimea finala.