| MusicAlina a întrebat:

M-am inscris intr-o scoala de muzica.Cand am venit 3-4 fete au inceput sa vorbeasca despre mine: -Uite cum sa imbracat.-Cine-i asta.-Ce fel de monstru a venit! Mie nu imi este placut.Am nevoie de sfaturi.Va rog

7 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Oamenii prosti vorbesc despre oameni. Daca se baga in seama cu tine zi-le sa sufere in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le baga in seama. Nu merita. Ele sunt de fapt niste invidioase fitoase. Nu lua in seama ce spune gura lumii. Nu are rost sa pui la suflet.

| Pinocchio a răspuns:

Nu le baga in seama.
Oriunde sa te duci mereu vei intalni persoane rautacioase.
Tu sa te ocupi de scoala, de muzica si restul nu mai conteaza.
Cu timpul o sa-ti gasesti poate si un prieten/o prietenam, ca sa nu te simti singura.

| MusicAlina explică (pentru Pinocchio):

Am gasit o prietena ea invata acolo 4 ani.

| Krixxus a răspuns:

Nu le acorda atentie, te-ai inscris pentru muzica, bravo, nu sa le asculti pe ele. Probabil se simt amenintate, ca vine cineva mai bun decat ele...
copii fara minte, nu pune la suflet tot ce le scapa pe gura.

| MusicAlina explică (pentru Krixxus):

Ele poate sunt jeloase ca sunt putin mai buna ca ele

| Krixxus a răspuns (pentru MusicAlina):

E posibil, e posibil