| opierdevara a întrebat:

Ma ajutati si pe mine putin, am nevoie de putin ajutor. Imi place mult de un tip. El este zodia fecioara si este destul de... sa zicem isi ascunde sentimentele. Se ascunde dupa o masca. Asa imi lasa impresia, sau pur si simplu se joaca cu fetele. Baietii care sunt fecioara, sau fetele care cunosc astfel de baieti, va rog eu spuneti-mi cam care este comportamentul baietilor Fecioara. Eu sunt zodia Rac. Ne potrivim? Din experientele voastre, voi ce ziceti? Va rog mult :*

Funda!

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

Eu sunt fata, sunt fecioara si nu cunosc un baiat fecioara, dar cunoscandu-ma pe mine, iti pot spune ca fecioarele in general, sunt mai timide/timizi, calculati, si da isi ascund senimentele de teama sa nu fie raniti. Nu spun ca e neaparat o regula si ca toti cei care sunt in zodia fecioara au neaparat acelasi caracter, insa la mine cel putin se cam potriveste ce ai zis tu. Ai grija oricum, poti avea si tu dreptate. Eu am avut vreo doi prieteni care erau in zodia rac si ne-am inteles destul de bine, dar nu stiu cat de mult conteaza chestia asta cu zodiile, cred ca cel mai important e sa va intelegeti, si sa-ti dai seama cum e el cu adevarat, din lucrurile pe care le face, din comportamentul lui, nu stiu cat te ajuta zodiile. Oricum, eu sper ca te-am mai lamurit un pic;*

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Hmm nu totul depinde de zodie aici poate isi schimba comortamentul pentru a impresiona o fata sau pentru a pretinde ca e altcumva deci nu depinde de zodie ci de anturaj, mediu inm care traiesete etc

oricum poate se ascunde dupa o masca pentru ca e timid sau nu ii place cum este considera ca felul lui de a fii nu atrage fetele sau popularitatea
sau se joaca cu mintea fetelor sarind din pat in pat daca intelegi

acum compatibilitatea o decizi tu daca va plac aceleasui lucruri, aveti aceleasi hobbyuri, etc