| anonim_4396 a întrebat:

Ma atasez prea repede si prea tare de oameni.
Azi am inatlnit un om,avea o problema si am incercat sa il ajut.
Acum nu o sa il mai intalnesc niciodata, imi vine sa plang..nu il cunoasteam,nu nimic, dar ma simt prost. crying((

Răspuns Câştigător
| AnnabellaBB a răspuns:

Nu e bine. Si eu am fost asa inainte, dar acum sunt nepăsătoare. Trebuie sa te gandesti ca daca erai tu in locul lui, nimeni nu dadea 2 bani pe tine. Asa ca, gândește-te la asta inainte sa iti para rau de altii. Gândește-te la tine. Mai ales ca lumea in ziua de azi e f rea

| anonim_4396 explică (pentru AnnabellaBB):

Cam greu sad ...mersi oricum.

| AnnabellaBB a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Dar nu imposibil.
O sa vezi pe viitor ca nimanui nu-i va pasa de tine, si va fi altfel.

| anonim_4396 explică (pentru AnnabellaBB):

E cam greu cand esti singuratic ca mine, asa..mda. laughing...
Stiu deja ca nimnui nu ii pasa, si cred ca asta e problema.

| AnnabellaBB a răspuns (pentru anonim_4396):

Încearcă sa fii tu altfel, sa fii si mai sociabil nu chiar asa singuratic

| anonim_4396 explică (pentru AnnabellaBB):

Incerc,dar se pare ca incerc cu persoane gresite.