| anonim_4396 a întrebat:

Ma crede copilaroasa ce sa fac? sa ma schimb ...sa devin matura?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ramai cum esti, nu e cazul sa fortezi nota. Maturizarea implica timp, la niciun caz mofturi ( si aici intep pe cel/cea care te vrea matura peste noapte.)
Bucura-te de copilarie!winking

| Selena54 a răspuns:

In nici un caz! Daca vrea sa te schimbi inseamna ca nu te iubeste cu adevarat. cand vorbesti intreaba-l daca te place cu adevarat sau daca te iubeste.si daca spune da atunci intreaba-l de ce vrea sa te schimbi. daca te iubeste cu adevart trebuie sa te accepte asa cum esti.cu bune si cu rele!

winking

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu are rost sa te schimbi pentru nimeni!