| Denisa22 a întrebat:

Ma intrebat o prietena si nu i-am stiut raspunde, ea m-a intrebat: "Daca ma imbrac foarte gros in timp ce in casa e foarte cald si transpir, pot slabi?" Asta m-a intrebat si nu stiu ce sa ii spun, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Nu...
Asa dai apa afara din organism.Doar te deshidratezi.
Tre` sa faci sport si sa bei apa.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Asculti pe cine vrei acum.
Eu ti-am zis cum sta treaba.

| dana_4015 a răspuns:

Se spune ca in momentul in care transpiri arzi caloriile si in acest mod slabesti. Ii poti spune prietenei tale ca daca mai multe zile la rand va proceda asa pot aparea rezultate. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate... e la fel ca in sauna