| Seey2k0 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu privire la facultate? Am de ales intre Facultatea de Biologie de la Universitate si REI ( Rel. Econ. Internat. ) de la Cantemir. As opta pentru Facultatea de Bio dar ar fi o problema faptul ca vin de la un profil uman, unde nu am facut bio sau chimie. Mi-ar fi greu aici?

2 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

De exemplu verisoara mea a mers la profil bio-chimie ..si acum ii la facultatea de drept in anul 2 si ii preintre primii! A avut vreo legatura profilul cu ce facultate a mers? Deloc! Dupa parerea mea nu prea conteaza la ce profil ai fost... conteza la ce facultate mergi ca acesta ii viitorul tau si din asta vei devenii ceva si din asta iti vei castiga traiu si iti vei manca malaiu laughing) Acum ramane la alegera ta... dar dupa mine nu as crede ca ti'ar fi greu la facultatea de biologie!

| Seey2k0 explică (pentru 9988):

Sa inteleg ca a fost la biochimie si a abandonat pentru drept?