| Sunshine18 a întrebat:

Ma pot transfera la alt liceu in timpul semestrului?
mentionez ca am niste probleme la liceul unde sunt acum si vor sa ma exmatriculeze(doar pentru ca am avut niste probleme de sanatate si am lipsit putin mai mult)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai justificat asistenta au motive sa te exmatriculeze. Poti sa faci transferul, mai bine zis un nou inceput.

| Danzell a răspuns:

Daca le prezinti un act prin care dovedesti ca ai avut probleme de sanatate nu ar trebui sa fie problema.
insa nu cred ca doar din asta vor sa te exmatirculeze. trebuie sa mai fi fie ceva pe langasmug nu-i asa?
ca si lipsitul putin mai mult laughing

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

De mutat poti sa te muti cand vrei. insa situatia ramane aceeasi si la noul liceu la care te vei muta.

| SoBerzerk a răspuns:

Dacă vor să te exmatriculeze, clar trebuie să te gândeşti unde să dai. Sigur că poţi să faci transferul.