| Parker a întrebat:

Ma simt putin penibil pentru ca eu priveam intrebarile de genul acesta cu asa sictir =D si acum am ajuns sa pun chiar eu o astfel de intrebare.
Deci s-au tras la sorti azi acea "tombola" cine - cui da cadouri de craciun.ma rog, mai pe scurt, mie mi-a picat o fata.
Mi-e prietena (consider eu), nu foarte buna dar nah.acum nu stiu ce cadou sa-i fac lol. E o tipa de trebuie, invata bine (a doua din clasa la invatatura), nu e ft populara, e frumoasa (hehe).
Niste idei? Tin sa precizez ca nu imi place de ea. poate doar putin o simpatizez rolling on the floor
Va rog frumos dati-mi niste idei de cadou... Poate si ceva cu ajutorul caruia sa o pun pe ganduri asupra mea big grin
Mersi! Noroc!

Răspuns Câştigător
| Laurishkutza a răspuns:

O esarfa de matase crede-ma orice fata apreciaza asta. Si ciocolata Milka alba cu pete sunt cele mai bune. Sunt fata nu de alta, stii... Funda?

2 răspunsuri:
| Lime a răspuns:

Un ursulet cu o inimioara si un parfum big grin sau un trandafi rosutongue

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, nu poti sa te duci la ea cu o inimioara este clar pentru ca ar fi mmult prea evidenta simpatia ta fata de ea dar ai putea sa ii cumperi un maimutzoi de plus... un parfum sa un inel ori o bratara...cadoul (din punctul meu de vedere ) reprezinta ceva simbolic, ceva ce sa poata pastra de la tine.de exemplu o poza inramata cu voi doi.succes