| anonim_4396 a întrebat:

Mai ce este in aerul de afara? sunt din constanta si este un praf afara nu e ceata e foarte mult miroase urat si te astupi, nu mai poti respira! Cica e praf saharian! EH. Astia arunca prafuri sa ne omoare.Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da ma, li s-a pus pata unora pe constanteni si au zis sa arunce niste praf pe-aici.

Eu am fost afara si n-am simtit nici vreun miros urat, nici senzatie de sufocare. E doar ceata.

| prizeFTW a răspuns (pentru TeoPT):

Seara am deschis geamul de la camera(fiind la et. 7) si nu era ceata un praf maroniu si urat mirositor!

| Furculingură a răspuns:

Da, de-ăla e. Am văzut la ştiri că un " nor " de praf din Sahara va străbate Europa.