| Claudiu3078 a întrebat:

Mai de mult m-am intradostit de o fata. ok pana acum nu i-am zis nimic. pana duminica cand i-am compus o poezie si m-a facut dragut. Ajutati-ma cum sa imi exprim sentimentele adica ziceti-mi voi cum ca eu daca stau fata in fata cu ea ma pierd... Ajutor plz

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Iti sugerez sa iti exprimi sentimentele altfel ai de pierdut. Scrie-i ceva si impreuna cu un trandafir (nu alb) lasa-le in banca ei. Gasesti o modalitate, vii foarte de dimineata la scoala.

| OnHold a răspuns:

Vezi ca fetelor le mai plac si baietii glumeti, deci incearca si tu sa spui ceva care sa o amuze...
Eventual poti sa intri putin acu` pe la T/A si sa te inspiri de pe-acolo...
OK, am glumit.Te duci pe you-tube si te uiti la niste stand-up comedy.
Da` nu dintr`ala romanesc, ca astia-ai nostri au numai glume rasuflate...
Sau cauta pe net o comedie romantica, sa vezi cat relaxati sunt baietii aia cand stau la vrajeala cu fetele...
Intelegi?

| NOname a răspuns (pentru OnHold):

Bine ai revenit, Cancelled. big grin

| OnHold a răspuns (pentru NOname):

``Tipu` asta care tot incearca sa fie amuzant sigur e Cancelled...``

| TinitaStoessel a răspuns:

Pai daca te-ai indragostit te pierzi. Dar iti exprimi sentimentele trimitandu-i un cadou, flori sau ciocolata. Asta adora fetele la baieti, cadourile. Sau o inviti la o intalnire.

| Papuc_Andreea_1997 a răspuns:

Ai grija ce ii spui, fii sincer, fetele apreciaza asta ...nu te avanta sa ii zici tot daca nu simte nimic te ar putea face ciudat sau altcumva..fi drafut si cel mai important AMUZANT, pentru ca fetele se indragostesc de baietii care le fac sa rada big grin