| GoBackInFuture a întrebat:

Mai exista oamenii in zilele noastre care asculta rock? Sau totii sunt axati pe genul muzicii de club sau a rap-ului si a manelelor?

4 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

Normal ca exista. Eu ascult rock destul de mult, dar ascult si alte genuri. Oricum tot rock'ul e cel mai tare rolling on the floor si app e Romania plina de rockeriwinking.

| pinky15 a răspuns:

Tu glumesti? trebuie doar sa te uiti in jurul tau..nu au disparut oamenii care stiu ce e aia muzica buna.de exemplu:peppers,nirvana,queen,metallica, depeche mode, bon jovi, led zeppelin, pink floyd s.a.m.d. poate imi spui si tu ce muzica ascultiwinking

| GoBackInFuture explică (pentru pinky15):

Eu ascult rock si ma intrebam daca sunt singurul, eh se pare ca am gresit enorm

| pinky15 a răspuns (pentru GoBackInFuture):

Cam da..cati ani ai app?