| anonim_4396 a întrebat:

Maine se tin cursurile? Am inteles ca fiecare unitate de invatamant alege daca se fac ore.Sau nu? Care este decizia oficiala? La mine in liceu toata lumea este dezorientata pentru ca nu s-a publicat nimic referitor la acest aspect in monitorul oficial, asa ca profesorii nu ne-au spus nimic [,] concret. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Fiecare unitate de invatamant alege.Eu nu fac deoarece la mine in liceu sunt majoritatea de la tara si cum azi nu am invatat nu avea cum sa se duca acasa si tot in aceiasi zi sa vina inapoi (vorbesc de cei care stau la internat). Insa,spre bucuria mea o sa recuperez ziua de vineri in saptamana urmatoare facand cate o ora in plus.
Daca ai nr dirigintei/lui sun-o/l si intreab-o/al daca se fac ore, daca nu, te duci maine la scoala ca sa vezi.

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Deci trebuia sa vi se comunice, alte scoli au recuperat sau recupereaza orele de maine in alta zi! Bafta!