| Valyasdfg a întrebat:

Mi-a trimis cineva prin mesaj, două dreptunghiuri in care era câte un"x" ce înseamnă? Cred că are iPhone...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca i-a fost lene sa-si scrie numele si a folosit 2 emoticoane sau orice semn i-a venit la indemana

| WhiteLife a răspuns:

Poate sunt enoticoane pe care telefonul tău nu le poate citi. Mie îmi apar dreptunghiuri micuțe când o prietena scrie cu diacritice, deși și pe telefonul meu le folosesc happy

| Începătorul988 a răspuns:

O fi vrut sa scrie XXX laughing
Telefonul tau nu iti citeste acele emoticoane, androidul nu poate citi anumite emoticoane care sunt trimise de catre iOS. Mie mi se intampla des, majoritatea prietenilor mei avand iPhone.

| Valyasdfg explică (pentru Începătorul988):

Păi și ce înseamnă?

| Începătorul988 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Anumite emoticoane pe care telefonul tau nu le poate citi.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Inseamna ca tia trimis un emoticon care nu poate fi afisat de telefonul tau.