| Anastasia911 a întrebat:

Mi-am facut piercing in urechi acum vreo saptamana si am dormit cu capul pe partea cu cercelul.Acesta fiind mic s-a impins si a intrat cu totul in gaura cercelului.Am incercat sa il scot dar nu reusesc.Nu pot nici sa scot cheița din spate ca sa fie mai usor sa imping cercelul. Sunt foarte speriata si nu stiu ce sa fac. Ati patit si voi? Aveti vreo sugestie?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Rogi pe mama sau cineva priceput, sa-ti dezinfecteze urechea si sa-ti scoata cercelul.