| nuaisomn a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala la 18 si am fost virgina.Nu mi-a curs sange deloc, si prietenul meu spune ca i-a fost prea usor, si daca eram virgina trebuia sa intre mai greu, sa doara mai mult, etc.Eeeh.intrebarea mea e:cum pot eu sa ii demonstrez ca am fost virgina? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| al3_9910 a răspuns:

Nu ai cum sa ii demonstrezi din pacate... daca intr.adevar te iubeste, sau macar tine la tine, nu se indoieste de tine. ii poti explica ca nu ai cum sa ii demonstrezi si daca tot nu intelege, nu e nicio problema, asta insreamna ca nu este de tine.succes:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-ai cum sa-i demonstrezi. Dar daca te-ar iubi si te-ar respecta nu s-ar indoi niciodata de tine. Din pacate, ti-ai ales prost partenerul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, sincer pentru mine partenerul perfect are incredere neconditionata in mine. Oricum l-ai alege, e o conditie obligatorie.

| Adya20 a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs sange cand am inceput viata sexuala, eu am himenul elastic, s-ar putea si al tau sa fie tot elastic, daca te-ar iubi nu s-ar indoi de cuvantul tauhappy plus de asta singura metoda este sa mergi la ginecolog, pentru ca se vede ca nu mai esti virgina intr-adevar dar poate sa vada ca abia ai inceput viata sexualahappysucces

| nuaisomn explică:

Pentru Brigaela..."ti-ai ales prost partenerul". daca ar fi fost sa il aleg cu capul, intr-adevar, as fi facut o alegere gresita. Dar in situatia asta, am ales cu inima, si nu ma poate invinovati nimeni ca nu l-am ales bine.Pentru mine, e cel mai perfect! Era.ne-am despartit.Motivul? "Il mint" in continuare ca am fost virgina cand m-am culcat cu el, si se insalasad