| nuaisomn a întrebat:

mi-am inceput viata sexuala la 18 si am fost virgina.Nu mi-a curs sange deloc, si prietenul meu spune ca i-a fost prea usor, si daca eram virgina trebuia sa intre mai greu, sa doara mai mult, etc.Eeeh.intrebarea mea e:cum pot eu sa ii demonstrez ca am fost virgina? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Nu ai de ce sa demonstrezi ca ai fost virgina. Este suficient doar:
1 - cuvantul tau si
2 - faptul ca himenurile pot sa aiba diferite forme, unele dintre ele fiid asa de firave si de elastice incat nu sangereaza aproape de loc. Esta ca si cum unii barbati au "marimi" in toata gama (asta iti spun eu si poti sa citesti pe net).
3 - pune-l sa demonstreze pe prietenul tau ca esti prima femeie din viata lui.
Te asigur ca ai mai multe motive sa fii tu geloasa, decat el. Chiar este bine sa i-o spui. Eventual mergi la medicul ginecolog pentru un examen care sa confirme punctul 2, in scris. Dar daca dragostea prietenului ta are nevoie de asta, sa stii ca are sa are sa-ti fac viata un infern. Mai bine il lasi acum!

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Tu stii cel mai bine daca a fost prima data sau. n oara.

| catthshshshs a răspuns:

Nu ai cum sa ii demonstrezi!
Nici mie nu mi-a curs sange prima data, ci dupa ce o facusem de cateva ori. Dar sa dea sfantul sa indrazneasca prietenul meu sa zica ceva, stie ca ma supar! Nu ar trebui sa ii pese lui de asta ci ar trebui sa aiba incredere in tine.

| alexandru90 a răspuns:

Simplu te duci la un ginecolog si il iei si pe el cu u.

| gabriela_8989 a răspuns:

Depinde ca nu la toate fetele le curg sange dar e de ajuns cuvantul tau daca te iubeste te crede...