| king5151 a întrebat:

Mi au blocat contul pe un site de pariuri si trebuie sa fac un selfie cu buletinul, ce se poate intampla daca editez data nasterii? Am 17 ani

3 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Fals in acte!
Apuca-te de carte, lasa tampeniile. Daca ramai cu pariurile nu faci altceva decat un...pariu cu viitorul tau.
Terminati-va cu tampeniile ca o sa plangeti in pumni peste cativa ani si-o sa regretati maxim, cand viata va deveni grea si complicata, cand responsabilitatile nu se vor mai putea solutiona cu un joc la pacanele...
Get a life.

| king5151 explică (pentru SharpEagle):

Lasa frate cartea ca stau bine crezi că daca joc la pariuri sunt repetent sau corigent?laughing) mai jucam si eu din cand in cand nu sunt disperat

| SharpEagle a răspuns (pentru king5151):

Deci, esti silitor. E bine. Daca zici tu, na, eu cum te-as putea contrazice. rolling on the floor
Deci, da, fals in acte.