| Geo_4096 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat. dar el nu sta in acelasi oras cu mine asa ca nu prea ne vedem.(distanta dintre noi nu e mare). Nu stiu daca lui ii mai place de mine sau nu... Dar eu vreau sa fiu cu el! Nici nu prea mai vorbim de vreo saptamana...inainte vorbeam foarte mult la telefon si pe mess dar acum...s-a terminat. Ce as putea sa fac ca sa incep iar sa vorbesc cu el si sa-l fac sa inteleaga ca mie imi place mult de el si vreau sa fiu cu el?( eu am 15 ani, iar el are 19).

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai suna-l si spune-i ca ti-e dor de el, ca ai vrea sa va vedeti, sau trimite-i un sms prin care sa ii dai de inteles ca iti place de el, vei vedea reactia lui, daca ii pasa si lui de tine, sigur iti va raspunde pozitiv...totusi daca chiar ii placea de tine, pana acum ti-ar fi zis el... oricum incearca, speranta moare ultima...

2 răspunsuri:
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Pai nu stiu vb cu el la telefon, suna`l! si daca te place sau nu, de aici iti toti da seama prin felu in care vorbeste cu tine si cum se comporta... Poate el nu`si doreste sa aiba o relatie cu tine si doar ii esti o simpla amica.Sau poate si-a facut prietenawinking

Eu zic cel mai bine fa-ti curaj si suna`l...

Mult succeshappyhappytongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El vrea sa se insoare si tu vrei doar sa vorbesti.trebuie sa faci sex cu el, el sa se indragosteasca de tine. bla-bla-bla. dar nu ai nici o garantie.