| yogeo12 a întrebat:

Nina Dobrev si Ian Somerhalder mai sunt impreuna? funda si vot! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Nu. Cica nu mai sunt impreuna de la o petrecere la care au fost impreuna si cica acolo s-au cam certat, dar nu in public ...nu ii vazuse decat vreo 2 papparazzi care a pozat ceva. am cautat si eu si nu gasesc nimic pe net. asta stiu de la o colega care e fan nr 1 cica a serialului the vampire diaries si stie cam orice despre vietile lor, deci ma bazez pe raspunsul ei. Oricum stiam ca nu va dura tare mult. era destul de superficiala relatia. inf. funda?

| AngyY a răspuns (pentru TrixLove):

Inca sunt impreuna. stati linistiti :X

2 răspunsuri:
| yogeo12 explică:

sad pacat le statea bine impreuna