| anonim_4396 a întrebat:

Niste puradei s-au luat zilele trecute de mine ( nu stiu cum, eram grabit si cum astia se iau de tine ca simt ca iti e frica, s-au luat de mine ) si de atunci sunt foarte paranoic in legatura cu asta. Azi, mergeam singur si aveam senzatia ca ma urmaresc ( desi nu cred ca aveau vreo treaba cu mine pentru ca nici nu m-am uitat la ei ). Ce pot sa fac ca sa rezolv chestia cu paranoia?

Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Cauta pe google "cum scapam de fricile irationale"

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia-ti un spray de autoaparare: http://www.kaki.ro/categorii/spray-autoaparare.php
Astea sunt legale.

| lBroken69 a răspuns:

Du-te la cursuri de Judo, Box, Taewkando, sau la sala de forta. Ia-ti un box(rozeta) la tine, sau un spray paralizant.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru lBroken69):

Rozeta este ilegala si poti intra la puscarie la cat rau poate face. de asta e si ilegala.