| UnNestiutor a întrebat:

Nu l-am vazut pe baiatul pe care il plac de ieri. si mie foarte dor de el.Eu sunt fata ortodoxa. iar el e penticostal.Se poate sa avem o relatie? Credeti ca daca se casatoresc astfel de oameni el se poate da pe religia ei? Cum as putea sa ii arat a il plac? Eu sunt langa casa de adunare si mereu il vad cand vine si cand pleaca... doar ca trebuie sa ies afara sa merg spre magazin ca sa ma vada si el. Sa va zic ce face cand ma vede:e adesea cu vratele lui mai mare in masina si cand sta in stanga sau in spatele masinii mereu se uita inapoi spre mine,,, e baiat munictor pentru ca lucreaza la constructii cu fratele si tatal sau..eu am 14 ani, iar el 17..Raspundeti-mi la intrebari.va iubesc pe totilove struck

Răspuns Câştigător
| larissuka a răspuns:

daca el iti arata ca te place nu mai trebuie sa te obosesti pre mult, doar sa intri in vorba cu el! de acolo vine tot de la sinebatting eyelashes! apropo, parrerea mea e ca asta nu tine de varsta si religie! bafta! pupi kiss

| UnNestiutor explică (pentru larissuka):

Problema este ca eu il cunosc foarte bine. dar si el pe mine.mai demult cand eram in aceeasi scoala mergeam la niste ore sulimentare cu o profa in scoala si cu vreao 10-15 copii si discutam multe subiecte.Acum ne-am distantat mult si nici macar nu ne mai salutam... poate ar fi bine sa-i zambesc cand il vad?happy

| larissuka a răspuns (pentru UnNestiutor):

Pai daca va cunoasteati... mult mai bine, da zambeste-i si intra putin in vorba intraba`l macar ce face ..si arata`i cal placi!:* sper ca de acolo sa va apropiati cat de cat incet incet.kiss

| UnNestiutor explică (pentru larissuka):

kissmerci.

| larissuka a răspuns (pentru UnNestiutor):

Cpkiss