| gomen a întrebat:

Nu ma pot hotari la ce liceu sa merg. Unii colegi imi spun sa merg la mate info dar acolo e foarte greu. Altii imi zic sa merg la arte ca cica desenez frumos dar eu desenez doar ca hobby sau cand ma plictisesc extrem de rau, atat, si nici nu cred ca mi se potriveste. Iar o fata imi zice sa merg la medicina dar nu imi prea place :/. Profesoara de romana mi-a zis ca as putea ajunge translator sau secretara. Dar... Nu stiu ce sa zic, nu simt ca mi se potriveste ceva. Si multi imi zic sa fac ce imi spune inima sau din-astea dar eu mai mult gandesc iar capul meu cred ca e distrus sad Sunt nehotarata, sunt groaznica straight face
Ajutor crying

4 răspunsuri:
| Yinsho01 a răspuns:

Poti sa te duci la pedagogie daca nu stii ce sa faci. Acolo faci de toate, faci si practica.

| Elish090 a răspuns:

STIINTE SOCIALE acolo faci mate pana in clasa a 12 a, doar 2 ore pe saptamana si nu este greu

| Metalhead208 a răspuns:

Mate-info.Iți oferă cele mai multe posibilități

| Radu-Cosmin_Condrache_1995 a răspuns:

Du-te la mate-info, daca inveti constant nu e greu.