| best1people a întrebat:

Nu mai am mult pana la majorat si lumaa imi zice sa il tin cu o petrecere si chiar si eu as vrea dar nu am lume pe care sa o invit, si vreau si invitati,, populari" ca sa spun asa...ma simt foarte prost ca mi-am dat seama de asta, ce sa ma fac, cum sa ma imprietenesc cu zeci de persoane in scurt timp? ajutati-ma cu niste sfaturi.va rog din suflet, dau si funda.

1 răspuns:
| me1oo a răspuns:

Nasoala treaba, nu inteleg totusi de ce ai vrea sa iti faci niste prieteni doar asa pentru ziua ta de nastere, ai 5 prieteni? pe aia ii chemi! nu are sens sa chemi tot satul daca nu ai nicio treaba cu ei