| ElenaEllyMaria a întrebat:

Nu mai pot! Vreau sa mor! Ieri am facut o prostie, am fost de acord sa beau impreuna cu o fata alcool, si eu am luat doar o singura, ea a baut jumate.Bineinteles ca o proasta care se drogheaza ne-a spus datorita ei ca a baut ca sparta, ca altfel nu mai afla nimeni. Stiu ca sunt vinovata nu trebuia nici sa gust macar. Nimic! Totusi cam mare tupeu pe jita asta sa ne zica atata timp cat ea se drogheaza cand noi nici nu o spunem ca poate dracului, sa faca scoala de corectie. De ea nu pot sa ma iau ca voi avea probleme triple. Am 2 la purtare si nu-mi mai simt sangele in vene. Ce o sa se intample? Chiar nu voi mai putea face nicio facultate in afara de drept si politie? Simt ca ma lasa puterile si voi muri. Fundastraight face

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa nimanui la facultate ce note ai avut tu la purtare daca nu dai la vreo academie de politie

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nota la purtare se face dupa consiliul profesoral la sf semestrului si daca va fi sa fie scazuta e doar o consecinta a faptelor tale si pe viitor poate o sa te inveti minte

| ElenaEllyMaria explică (pentru suntserios):

Spune-mi te rog! Daca o voi avea 2 cum spun ei si pe al2-lea 10, si mereu 10 la purtare nu imi va afecta facultatea nu? Adica in afara de drept si politie

| suntserios a răspuns (pentru ElenaEllyMaria):

Nu ii pasa nimanui la facultate ce note ai avut tu la purtare daca nu dai la vreo academie de politie

| T0T a răspuns:

Ați băut la școală?

| Divy a răspuns:

Prostii toţi facem. A greşi e omeneşte

Te sfătuiesc să mergi la doctor în legătură cu ceea ce simţi

Cât despre facultăţi există şi alte oportunităţi pe lângă acelea, nu trebuie să te limitezi.

Multă sănătate

| ElenaEllyMaria explică:

S a intamplat in liceu treaba asta.