| Ilovebubblegum a întrebat:

Nu stiu ce e cu mine. Simt de parca imi lipseste ceva. Cand ies pe afara cu o prietena ma distrez, dar apoi ma simt asa, singura si putin trista. Ma iau in gura cu parintii din orice prostie si fac pe proasta ..desteapta. Si chiar daca nu fac asa urat ( nu fac asa tot timpul ) ma simt asa ..de parca imi lipseste ceva ..nu ceva material ..nu stiu. Ca asa am activitati ce le-as putea face si am cu cine sa petrec timpul. Dar de ce ma simt asa trista de parca mi-ar lipsi ceva important? A mai trecut cineva prin asa ceva? Daca da ce sa fac?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa nu te mai gandesti la suparare... gandeste-te ca totu o sa fie bine...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Adolescenta,bat-o norocul.E perioada formarii propriei personalitati, perioada cand percepi ca dorintele tale nu prea coincid cu realitatea.Cauta o ocupatie care iti place-invata engleza la un nivel superior, alege o lectura, poezie, distreaza-te la piscina.Destinde-te.

| Wehes a răspuns:

La faza cu parintii ma regasesc si eu!
Ma cert cu ei din orice nimicur. Realizez ca sunt prost dar tot eu am gura mai mare. ( Asa e felul nostru, probabil )
Nu cred ca te poate indruma cineva de aici catre un sport anume, faci sportul care iti place tie nu care ti-l dicteaza x si y.

| NoNameexd a răspuns:

Nu știu ce să zic. Ai avut vreo problemă cu vreun băiat sau ceva? Dacă e așa,înseamnă că probabil îți lipsește persoana aceea,iar dacă nu. pur și simplu ar trebui să încerci lucruri noi care să te facă să te simti bine, să te gândești că a venit vara și trebuie să faci multe lucruri frumoase, în limita lor, cu siguranță. Sper că te-am ajutat, o zi bună!:*

| TomyRO a răspuns:

Cred ca este de la plictiseala.Si mie mi s-a intamplat asta, iti va trece cu timpul.

| DenysDenys a răspuns:

Si eu am simtit asta... eu zic sa incerci sa iti faci un prieten (iubit) dupa o sa vezi ca nu o sa te mai simnti asa singura si fara rost! Mult noroc :*