| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma mai fac cu baiatu' asta.sigh
Deci, acum cateva saptamani m-a intrebat daca vreau sa fiu prietena lui day dreaming. Am fost foarte fericita, imi placuse de el de ceva vreme si tot incercasem sa-i dau,, semnale" cum ca.big grin.Si in sfarsit si-a luat inima in dinti si m-a intrebat. Aveam un alt prieten, dar nici nu m-am mai gandit la el atunci cand EL mi-a spus ca ma place thinking M-am despartit de tip si am decis sa ramanem prieteni. Dar, dupa aproape o saptamana, EL mi-a spus ca nu crede ca e pregatit pentru o relatie no talking. Am crezut ca o sa-l omor, acum isi dadea seama?!laughing. Oricum, am plans, am suferit si am trecut peste broken heart. Am inceput sa ma gandesc iar la exu' meu, care ma iubeste atat de mult incat m-ar primi inapoi fara sa se mai gandeasca >8-.

Acum, EL ma vrea inapoi, iar eu nu stiu ce sa fac thinking Recunosc ca avea dreptate, e inca un copil, e imatur si prostut dar tin la elhee hee. Pe cand EX, desi are 16 ani la fel ca si mine si ca si EL, e total diferit. EX e genul baiatului de cartier, se descurca pe cont propriu, isi face banii lui din muzica.Stiu cat de mult ma iubeste, imi facea toate poftele cand eram cu el, ma suna mereu doar ca sa-mi spuna ca ii e dor de mine si avea incredere in mine la fel cum aveam si eu in el.Si totusi, l-am ales pe EL,,, baiatul mamei" laughing.

Daca ati avut rabdarea sa cititi tot, spuneti-mi care e parerea voastra.Mersi mult! Pupici kiss

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Tu ai prieten doar de dragul de a avea unul?

| Mann02 a răspuns:

Ai fost o curvulitza si nu il meriti pe primul...

| Alllllexandra a răspuns:

Sunt de acord cu man. lasi un baiat bun care chiar te iubeste pentru unu cu fite care nici nu sti ce intentii are cu tine, sigur vrea sa te fraiereasca.pe scurt esti o fraieraoh go on