| Lyndsey a întrebat:

Nu stiu de ce dimineata cand ma trezesc am niste umflaturi sub ochi si cand merg la scoala(pe jos)... trebuie sa tin capul in jos pentru a nu se vedea.nu stiu cum se cheama sau de ce apar(nu cred ca sunt cearcane:-s).imi puteti spune ce ar trebui sa fac sa nu imi apara sau sa le fac sa dispara(sa ma spal cu apa calda/apa rece).va implor ajutati-ma!crying(((((((((((((

1 răspuns:
| CDirectioner a răspuns:

Ti se pot umfla ochii daca mananci ceva ce contine sare inainte de culcare seara. deci, nu mai manca alimente ce contin sare seara si vezi daca iti trec. daca nu, nu stiu ce altceva ar putea fi. asa am patit si eu si mi-a trecut.happy