| LalLyBoOmD a întrebat:

O fata (fosta/inca prietena habar n-am laughing ) tot incearca ea sa ma impresioneze ca sta cu alta fata care se foloseste de ea si nici nu-si da seamahee hee, pentru ca deodata de nebuna s-a suparat pe mine; nici macar nu stiu de ce; bine, nici eu nu ma duc sa vorbesc cu ea pentru ca sta numai cu aia, dar nu inteleg; noi ne-am certat de multe ori din cauza aleia care se baga intre noi si ma enerveaza fffffff mult ca cica vine ea la mine si-mi zice : "Eu ma port mai frumos cu ea, pentru ca tu ma inflentezi in rau ". Deci imi venea s-o omor atunci! Eu am renuntat la multe prietenii si la multi colegi foarte buni (care s-au intors impotriva mea dica cauza altei fufe, ma rog ) si ea imi zice asta mie?! Ea m-a influentat si nu stiu nu gandeste sau nu stiu ce are, ma enerveaza la cumle ce prostii spune! Va multumesc ca m-ati ascultata, totusi daca asi fi spus totul, asi fi scris un roman! Se merita sa mai fiu prietena cu ea? Ea vrea sa ma ademeneasca "sa ma faca geloasa laughing " ca sa zic asa, sa vin eu ca un caine la ea! Dar NU! Eu sunt zodia LEU, si vreau mereu sa fiu deasupra si sa-i controlez pe toti! Oi fi eu incapatanata, dar mereu am dreptate! Acum nu mai fac fata...HELP! Si nu stiu cum sa-i demontrez ca cealalta prietena e cam mincinoasa si aia! Cica prietena aia (care "imi era si mie " ) isi face ziua si nu ma invita, asa ca eu mai cu tupeu big grin o intreb de ce.si zice ea, "na, misssecret, scuze, te invit, sorry, nu, da, nu da, " se balbaie si pana la urma DA; ziua urmatoare zice ca trebuie sa mearga la Chisinau la niste veri si isi face ziua acolo, si B. F. F (BEST FRIEND FOREVER - SAU FOSTA ) imi zice ca m-a mintit, ca de fapt si-o face si nu poate renunta la 2 baieti (colegi) tantalai pentru mine, asa de buna prietena e! Spuneti si voi ce javre au ajuns in ziua de azi! Eu nu mai suport oameni buni, sper sa existe si oameni cu picioarele pe pamant, ca numai aerieni cunosc!

10 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Interesanta intrebare bine ca nu mia picat la "testul prieteniei"!

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Tu ai dat asa ceva vreodata? Ca nu ai prea luat note bune...

| Didi908 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Ma refeream la altceva. dar cine sa-si dea seama laughing :p

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Stiu si eu la ce te-ai referit, dar am vrut sa-ti dau o replica laughing!

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Mi-am dat seama pentru ca te cunosc mai bine decat crezi, asa cum si tu ma cunosti...e pacat, tu ai vrut-o straight face.

| Didi908 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Off...thoamne! ce am vrut eu? nici macar nu mai lasat sa-ti explic ca si gt miai spus "tu ai ales-o pe franci"...

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Se vede ca ai ales-o pe ea! Ce sa-mi explici? Adica sa-mi spui in fata ca ea e prietena ta cea mai buna? Asta vrei? Sa ma simt mai rau? Nu, mersi.

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Abia am trecut de faza cu Nura...acum asta? Ce fel de prietena esti?

| LalLyBoOmD explică:

laughing e o poveste, intrebarile sunt prin ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce intrebare e asta? laughing