| taciacolobah a întrebat:

O mica mare problema laughing tongue

dupa ke o sa va povestesc ce s-a intamplat...doresc sa primesc niste sfaturi [a fost bine, nu a fost bine (va rog sa argumentati)]

Deci...sunt cu un tip de vre`o saptamana si aseara m`am intalnit cu fostul prieten

am stat.am diskutat putin si apoi ne-am sarutat si ne-am sarutat... [intelegeti voilaughing]. big grin

deci ce parere aveti? sa-i spun la aktualul iubit ce s-a intamplat[faza este ca poate v-a afla de la altii si o sa fie mai naspa]

Răspuns Câştigător
| annna a răspuns:

Eu zc sa i spui u ca o sa fie mai bine daca afla de la uwinking