| claudica a întrebat:

Of din nou am ajuns aici... cu povestea mea de dragoste...deci este un tip de care imi place si ii mai placea unei fete si de cand a inceput scoala se comporta ciudat ( dupa faza cu cafeneaua cand a afalt ca il plac si cand se presupune ca imi zambea) si dupa cum spuneam se comporta foarte ciudat dar s-a mai ameliorat situatia si eram ieri si povestea fata aia de un fost profesor si el se uita la mine ( cel putin asa mi s-a parut ) intr-una si el si prietenul lui cel mai bun din clasa si azi imi zice fata aia ceva gen " nu ai nicio sansa" bine nu asa direct dar mi-a zis ca el a placut-o pe ea si nu stiu ce si ca il poate face oricand sa se indragosteasca de ea si mi-a facut oarecum in ciuda si acum nu am chef de nimic dupa ce am aflat chestia asta.desi fata asta e prea copil adica rade intr-una si se prosteste inttr-una si e foarte imatura ce ma sfatuiti? ce sa fac?

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Asa e! Nu renunta prea devreme. Zici ca ei si faci ca tine!

| MihAelA_1847 a răspuns:

Nu o asculta pe ea, caci cum au mai spus si alti doreste sa te intimideze. Daca se uita la tine, iti zambeste si altele, atunci cred ca te place.Incearca sa petreci mai mult timp cu el si sa nu te lasa intimidata de ea, mai ales ca ai spus ca este copilaroasa.De cele mai multe ori, baietilor nu le plac fetele copilaroase.Succes si nu renunta!happy

| m0nica a răspuns:

Nu stiu. cam ciudata p0vestioara, incearca sa nu o bagi inseama, nu te descuraja. vezi. ti de treburile tale ssi metodele de a incerca sa il cuceresti pe el. [sfatul meu ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg... tu nu-i crede vorbele ei, fa un pas inainte si dai namioasi bafta