| Claudia2zafi a întrebat:

Ofer funda! Plac un baiat de ceva timp si ne intalnim prin coincidente mereu si ma simt naspa de parca as pune eu la cale asta si nu stiu daca e placut sau nu pentru ca mereu priveste cu superioritate si un zambet ascuns si vreau sa fac ceva in aceasta legatura pentru ca incerc sa nu dau importanta dar nu pot. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| SEMIHA a răspuns:

Doar tu ai senzația asta, că pui la cale coincidențele astea, pentru că îl placi (după cum ai spus) și ți-e frică să nu creadă ceva greșit despre tine. Fii mai relaxată și stai liniștită, el nu gândește asta. E doar în mintea ta ideea asta, de a "pune totul la cale."

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai încercat să vorbești cu el?

| Claudia2zafi explică (pentru Andreeush):

Nu, nu sunt genul de persoana care se baga in seama si .....nu pot sa fac nimic rolling on the floor)