| anonim_4396 a întrebat:

Ofer FUNDA! Zilele astea am o intalnire cu o fata pe care o plac de cateva luni si ne intalnim la TIP-TOP (cofetarie). Si faza e ca nu stiu cum sa ma apropii din ce in ce mai mult de ea! Adica nu stiu ce subiecte sa aduc la discutie si eu as vrea sa o fac sa se simta bine nu sa plece acasa cu dureri de cap ca si cum ar vrea sa scape de mine! E prima mea intalnire cu ea si nu stiu cum sa fac sa iasa bine! Nu cer neaparat numai subiecte de discutie dar vreau sa stiu cum sa ma si comport cu ea cum sa ajung la nivelul in care sa ma placa cu adevarat! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TiffanyTpu a răspuns:

Fi natural, glumet (cand spun glumet nu ma refer la bancuri)... incearca sa o faci pe ea sa vrea ceva mai mult de la tine! nu fa glume la adresa ei! fa-i complimente dar nu alea gen : ce faci frumoaso?winking vorbiti despre ea! intreab`o ce-i place si ce nu! abordeaza un subiect despre care sa aveti ce povestiiwinking! restul vine de la sine! Bafta! Astept raspuns cum te-ai descurcat happy!

| TiffanyTpu a răspuns (pentru TiffanyTpu):

Decii...cum te-ai descuractsmug?

3 răspunsuri:
| MajoretahaAngel a răspuns:

Ai incredere in ea si fa-o sa rada big grinFetelor le plac baietii cu simtul umoruluihappyFunda?batting eyelashes

| dede3 a răspuns:

Buna marius(ador baietii ca tine).eu zic sa te porti cat mai natural, sa ii spui ce simti si sa nu iti fie teama la fiecare cuvant pe care vrei sa il spui. daca nu va cunoasteti foarte bine intreab-o ce ai vrea tu sa stii despre ea si cred ca din acel moment daca ea te place atmosfera o sa inceapa sa nu mai fie asa de tenisonata si totul o sa fie bine.bafta