| ioa_9738 a întrebat:

Ok. e o chestie ciudata. am 13 ani si sunt in clasa a 8a si pana acum nu sarurat. Toate prietenele mele au facut-o [desi majoritatea nu au fost multumite de ce s-a intamplat]. Am vorbit cu sora mea mai mare si mi-a zis sa nu fortez momentul pentru ca va iesi ceva ce nu-mi va placea. Si asta vreau sa fac; vreau ca primul meu sarut sa fie ceva de care sa-mi amintesc toata viata si vreau o amintire placuta.
Totusi, cred ca momentul acela nu va mai intarzia mult pentru. ca am un prieten [iubit] care imi place si care ma place, so va fi ceva dragut pentru ca va fi cu cineva care imi place.
Totusi eu nu am mai sarutat niciodata. Ce ar trebui sa fac? Cum ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Nu te gandi la nimic. Lasa-te purtata de val in momentul respectiv. Nu trebuie sa inveti teorie. practica e cea mai buna metoda. Ai incredere. Si nu-ti fa griji ca nu te-ai sarutat pana la varsta asta. Altii au facut-o mai tarziu.
Bucura-te de clipa aceea :X
Bfta:*

4 răspunsuri:
| alexa88 a răspuns:

Ar trebui sa te lasi purtata de sentiment, sa nu fi stresata, sa nu te mai gandesti la nimic in momentul acela...toti oamenii stiu sa sarute-din instinct asa ca nu-ti face probleme.Pentru toate exista un inceput! Succes!

| darkelf45 a răspuns:

Hm... 13 ani cls a 8? ori eu sunt prost orilaughingasa pai fa asa...bine eu nu am facut dati dau un sfatbig grin asteapta si cand santeti fata in fata atuncea.pana atuncea nubig grin

| ioa_9738 explică:

Da. 13 ani clasa a8a. am mer la scoala cu un an mai repede big grin