| almtopzx a întrebat:

Ok, sa ma prezint ma numesc George Iulian si am 15 ani, ma simt prost ca ajung sa pun intrebari pe un site, dar ma rog nevoia...
Sa trec la subiect
Am ceva probleme cu ficatul si de ceva timp ma culc devreme si dorm cam 14 ore si tot nu imi revin. Cand ma culc incep sa visez tot felul de vise stupide gen ca salvez o fata de la inec sau imi vad parintii morti sau ca sunt la bunicii mei la tara sau cel mai urat ca sunt alergat de un caine foarte mare.Ma gandesc ca aceste vise dea dreptul stupide oare ma consuma foarte mult noaptea pe plan emotional si d-aia nu pot sa imi revin? A doua intrebare ar fi de ce cand ma culc inainte sa adorm fara sa ma gandesc la ceva anume dintr-o data ma gandesc ca s-ar putea intampla ceva rau cu parintii mei deci parca imi zice cineva gandeste-te la asta, si acest lucru ma chinuie mai in fiecare noapte parca mai am pe cineva in mine.Va rog multa seriozitate.Multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Visele nu au treaba cu ficatul tau si ar trebui sa mergi la biserica sa vorbesti cu preotul ca sa te dea cu niste apa sfintita, poate cineva te-a blestemat sau iti doreste raul. Sau pune-ti o cruce langa capul tau si un sfert de pahar cu apa sfintita, asa a facut cineva pe care cunosc eu si a spus ca nu a mai avut probleme.

| almtopzx explică (pentru mgtow):

Eu imi pot vindeca ficatul doar prin somn atat, si d-aia zic nu are sens ma culc devreme si cred ca aceste vise ma consuma mult si nu am un somn deloc linistit.