| anonim_4396 a întrebat:

OK.stiu ca suna ciudat dar eu inca dorm cu mama si cu tata in pat >:" Si da am 13 ani. dar sunt micuta( de statura) si. merge laughing
Ok nu asta vruiam sa va spun.in seara asta dorm la o colega si. am mai incercat sa dorm la alta prietena.totul bine si frumos am dansat. ne-am facut de cap dar cand a trebuit sa ne culcam mi-am adus aminte de mama si de tata si efectiv am inceput sa plang straight face Acea fata era prietena mea cea mai buna si m-a inteles... dar fata la care dorm in seara asta e foarte ok. dar ele ar rade de mine daca s-ar intampla asta.asa ca vreau si eu niste faturi rapide... ceva macar sa nu ma apuce plansu'. ca de dormit nu e neaparat happy Mersi anticipat si ca ma pot baza pe voi :* Funda si vot ( vot primesc toate oricum )

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

Paiiii...
Incearca sa nu te gandesti la asta. Daca te stresezi ca ''vaaai, nu trebuie sa plang'' sigur se va intampla.
Gandeste pozitiv, si totul va fi bine.
Mult succeshappy

6 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Fara suparare nu mi se pare normal sa dormi cu amandoi parintii in pat la 13 ani... o sa te faci mare da-o naiba de treaba o sa ai si tuh pr tau nu stiu ce sati zic doar nu esti copil mic nu se intampla nimic daca dormi cu cineva si las-o pe mama si tata ori cat ai fi apropiata de ei nu zice nimeni nu dar incearca sa fi mai independenta nu mi se pare normal esti cu prietenele nu are ce sa se intample ai incredere

| Enma a răspuns:

Si plus de asta incearca sa te dezobisnuiesti pe viitor de asta spune-le ca esti mare si ca multi copii dorm singuri in pat la 13 ani... sa se mai duca si ei ca doar is sot si sotie spune-i mamei tale ca vr sa dormi si tuh singura acomodeazate ca asta chiar mi se pare o problema

| Armyanka a răspuns:

Ce s-a intamplat pana la urma? smug

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Si mie mi s`a intampl astaawinking. adica eu dorm in camera mea.dar` eu cand dormeam la vara`meea Deyya}}big grin Mi se facea dor de mami:** si imi lacrimaw`W 0ChIIlaughing dar ea ma vedea...si a inceput sa rada.eu m`am enervat si am sunat`o pe mami}} sa vina d0P mine.ea a zis ca e in pijamale si.Am zis aShaaA:frustratedasa mami}} ca maine la primAaa O`0o ra vi d0p mine.ok? Ea o zis ca e ok...Am inteles. varameaa o mai stat si s`O uitat la un FilM.eu faceam NaNylaughing Deci.gandeste`te la ceva sa uiti de cel mai rau sentiment!sadsadsadsad Dorul de mama Si de tata

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

Sfaturi *

| Mata_3074 a răspuns:

"Ma duc pana la baie" si apoi te duci in baie sa te linistesti putin>big grin